para doskonala
Twój pies ma już podstawowe umiejętności takie jak zmiany pozycji, chodzenie na luźnej smyczy, zostawanie, przywołanie? Opanowaliście już wspólnie kilka prostych sztuczek i lubicie wspólnie uczyć się i współpracować? Ten kurs jest właśnie dla Was!:)
Na zajęciach posłuszeństwa zaawansowanego możesz poszerzać i rozwijać swoje umiejętności zdobyte na kursie Więź i Współrpaca. Będziesz uczyć się między innymi:
 
odnosnik lapka perfekcyjnego chodzenia przy nodze,
odnosnik lapka  zmian pozycji psa na odległość,
odnosnik lapka  wysyłania kierunkowego,
odnosnik lapka  podawania przedmiotów,
odnosnik lapka aportowania,
odnosnik lapka nauki nowych umiejętności metodą kształtowania
odnosnik lapka nowych, atrakcyjnych sztuczek.

 

Wspólna nauka z psem to wspaniały czas, jaki możesz podarować swojemu podopiecznemu. Dzięki temu Twój pies będzie rozwijał swoją kreatywność, pracował intelektualnie, zbudujecie lepszą więź oraz osiągniecie wyższy poziom wzajemnego porozumienia.

Kurs Para Doskonała stanowi rozwinięcie kursu podstawowego posłuszeństwa Więź i Współpraca. Jeśli nie uczestniczyłeś w tych zajęciach, przed przystąpieniem do kursu zaawansowanego wymagane jest zdanie krótkiego egzaminu. Aby poznać szczegóły skonntaktuj się ze szkołą Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kurs obejmuje 10 zajęć.  Cena: 600 zł.


Najbliższa grupa szkolenia Para Doskonała:


Aby się zapisać lub uzyskać dodatkowe informacje skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu 605 996 510 lub mailowo:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zajęcia odbywają się w naszym Centrum Szkoleniowym przy ul. Kolumny 39.

Serdecznie zapraszamy!:)

 © 2022 www.behawiorysta.info, www.balu.com.pl, www.balu.pl all rights reserved.

Łódź - zoopsycholog, behawiorysta, trener psów.

Free images courtesy of FreeDigitalPhotos.net