Balu przedszkole naglowek
 

Program Przedszkola dla Szczeniąt jaki realizujemy w trakcie zajęć, jest naszym autorskim projektem, z którego jesteśmy szczególnie dumni:) W trakcie zajęć w psim przedszkolu stawiamy przede wszystkim na właściwą socjalizację szczeniąt i nawiązanie prawidłowej więzi z opiekunem.

Szczenięta uczą się jak nawiązywać prawidłowe relacje z innymi psami i ludźmi oraz poznają cały szereg nowych sytuacji, które ułatwią im funkcjonowanie w dorosłym życiu. Poprzez zabawę i proste ćwiczenia psy poszerzają nie tylko swoje kompetencje społeczne, ale również zdobywają umiejętności z zakresu podstawowego posłuszeństwa oraz uczą się prawidłowych zachowań, dzięki czemu unikną w przyszłości wielu problemów behawioralnych. 


Zajęcia odbywają się w naszym Centrum Szkoleniowym przy ul. Kolumny 39. Dzięki bogatemu zapleczu sprzętu treningowego, zabawek behawioralnych i interaktywnych, na każdych zajęciach stawiamy przed malcami nowe wyzwania. Program kursu przewidziany jest w taki sposób, aby zawsze działo się coś nowego i aby nikt nie miał czasu się nudzić. Staramy się, aby każde zajęcia były wesołe, ciekawe, pouczające i przynosiły szczeniakom same pozytywne doświadczenia.
 

Balu przedszkole24

 
 Balu przedszkole23

Poza lekcjami na terenie szkoły program obejmuje również zajęcia w parku, tak aby sprawdzić zdobyte w trakcie kursu umiejętności w praktyce.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy opiekunowie psa oraz dzieci.

Zajęcia w psim przedszkolu obejmują 10 lekcji praktycznych. Pracujemy w małych grupach, tak aby każdy opiekun i jego pies czuli, że są otoczeni indywidualną opieką.

Zobacz jak wiele możesz osiągnąć rozpoczynając rozsądną pracę ze szczenięciem od Waszych pierwszych, wspólnych dni:)

Cena kursu to 450 zł.
Jeśli masz ochotę zostać z nami dłużej i przyjść na więcej zajęć przedszkola dla szczeniąt, cena 1 spotkania grupowego to 50 zł.

Kolejne edycje przedszkola dla szczeniąt rozpoczną się:

7 października. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i czwartki o godz. 17:30 - przyjmujemy zapisy

Dodatkowe informacje i zapisy: tel. 605 996 510, lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Dowiedz się więcej o szkole 

Serdecznie zapraszamy!:)

Balu przedszkole11 Balu przedszkole18
przedszkole  socjal
Balu przedszkole22 Balu przedszkole17
Balu przedszkole14 Balu przedszkole25
Balu przedszkole6 Balu przedszkole8

 © 2019 www.behawiorysta.info, www.balu.com.pl, www.balu.pl all rights reserved.

Łódź - zoopsycholog, behawiorysta, trener psów.

Free images courtesy of FreeDigitalPhotos.net