Balu przedszkole naglowek
 

Program Przedszkola dla Szczeniąt jaki realizujemy w trakcie zajęć, jest naszym autorskim projektem, z którego jesteśmy szczególnie dumni:) W trakcie zajęć w psim przedszkolu stawiamy przede wszystkim na właściwą socjalizację szczeniąt i nawiązanie prawidłowej więzi z opiekunem.

Szczenięta uczą się jak prawidłowe relacje z innymi psami i ludźmi oraz poznają cały szereg nowych sytuacji, które ułatwią im funkcjonowanie w dorosłym życiu. Oczywiście nie zapominamy o podstawach czyli nauce chodzenia na smyczy, przywołania, utrzymywania pozycji czy rezygnacji z niepożądanych zachowań. Poprzez zabawę i proste ćwiczenia psy poszerzają nie tylko swoje kompetencje społeczne, ale również uczą się prawidłowych zachowań, dzięki czemu unikną w przyszłości wielu problemów behawioralnych. 


Zajęcia odbywają się w naszym Centrum Szkoleniowym przy ul. Kolumny 39. Dzięki bogatemu zapleczu sprzętu treningowego, zabawek behawioralnych i interaktywnych, na każdych zajęciach stawiamy przed malcami nowe wyzwania. Program kursu przewidziany jest w taki sposób, aby zawsze działo się coś nowego i aby nikt nie miał czasu się nudzić. Staramy się, aby każde zajęcia były wesołe, ciekawe, pouczające i przynosiły szczeniakom same pozytywne doświadczenia.
 

Balu przedszkole24

 
 Balu przedszkole23

Poza lekcjami na terenie szkoły program obejmuje również zajęcia w parku, tak aby sprawdzić zdobyte w trakcie kursu umiejętności w praktyce.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy opiekunowie psa oraz dzieci.

Zajęcia w psim przedszkolu przeznaczone sa dla szczeniąt, które nie ukończyły 4 miesiąca życia. Kurs obejmuje 10 lekcji praktycznych. Pracujemy w małych grupach, tak aby każdy opiekun i jego pies czuli, że są otoczeni indywidualną opieką.

Zobacz jak wiele możesz osiągnąć rozpoczynając rozsądną pracę ze szczenięciem od Waszych pierwszych, wspólnych dni:)

Cena kursu 600 zł.

Najbliższe grupy Przedszkola dla Szczeniąt:

Od 4 czerwca - zajęcia będą się odbywały w soboty i niedziele. Pierwsze 4 spotkania o godz. 14:00, kolejne o 12:30. Przyjmujemy zapisy.

Uwaga - terminy rozpoczęcia kursów należy traktować orientacyjnie. Termin może ulec przesunięciu ze względu na pogodę.

Aby zapisać się na zajęcia wyślij formularz zgłoszeniowy. Po przesłaniu formularza, w ciągu 2 dni, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji miejsca. Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email skontaktuj się z nami aby upewnić się, że otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.

Dodatkowe informacje i zapisy: tel. 605 996 510, lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Dowiedz się więcej o szkole 

 

 b  a
 Balu przedszkole3  Balu przedszkole6
 Balu przedszkole14  Balu przedszkole22
 Balu przedszkole18  Balu przedszkole17
f  h
 i  j
 l  p
 r  x
 przedszkole  socjal
 m  u

Serdecznie zapraszamy!:)

 © 2022 www.behawiorysta.info, www.balu.com.pl, www.balu.pl all rights reserved.

Łódź - zoopsycholog, behawiorysta, trener psów.

Free images courtesy of FreeDigitalPhotos.net