Kurs obejmuje 18 godz. zajęć praktycznych (12 spotkań grupowych po 1,5 godz.). W ich trakcie opiekunowie dowiedzą się jak stworzyć prawidłowe relacje ze swoimi psami oparte na więzi, przyjaźni, zaufaniu i współpracy. Zdobędą umiejętności efektywnej pracy z psem, poznają potrzeby swojego pupila, a także sposoby na rozwiązanie najczęściej pojawiających się problemów. Podczas zajęć praktycznych psy poznają polecenia i zachowania z zakresu podstawowego posłuszeństwa, takie jak:

 siad

chodzenie na luźnej smyczy

 waruj

wracanie na zawołanie

 wstań

akceptowanie zabiegów pielęgnacyjnych

 zostań

koncentracja uwagi na przewodniku

 omiń

niepodejmowanie jedzenia na polecenie

 do nogi

sztuczki

 na miejsce

prawidłowa i satysfakcjonująca zabawa z opiekunem

W trakcie pracy z psem wykorzystywane są wyłącznie metody pozytywne, oparte na najnowszej wiedzy z zakresu etologii i psychologii zwierząt. Dzięki temu uczestnik kursu zdobędzie nie tylko umiejętność skutecznego szkolenia, ale również nauczy się dostosowywać je do potrzeb i możliwości własnego psa. Na życzenie uczestników kursu istnieje możliwość zorganizowania również zajęć teoretycznych. Kurs przeznaczony jest dla psów w każdym wieku i każdej rasy. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy opiekunowie psa.

Dowiedz się więcej o szkole

3male

Cena kursu to 550 zł.

Aby zgłosić chęć udziału wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Dodatkowe informacje możesz uzyskać pod numerem telefonu 605 996 510 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!:)

 

UWAGA! W okresie zimowym w szkole dostępne są wyłącznie zajęcia indywidualne. Na zajęcia grupowe zapraszamy ponownie w marcu.

.

d b
a e
c f

 © 2018 www.behawiorysta.info, www.balu.com.pl all rights reserved.

Łódź - zoopsycholog, behawiorysta, trener psów.

Free images courtesy of FreeDigitalPhotos.net