Kurs obejmuje 12 spotkań grupowych. W ich trakcie opiekunowie dowiedzą się jak stworzyć prawidłowe relacje ze swoimi psami oparte na więzi, przyjaźni, zaufaniu i współpracy. Zdobędą umiejętności efektywnej pracy z psem, poznają potrzeby swojego pupila, a także sposoby na rozwiązanie najczęściej pojawiających się problemów. Podczas zajęć praktycznych psy poznają polecenia i zachowania z zakresu podstawowego posłuszeństwa, takie jak:

 siad

chodzenie na luźnej smyczy

 waruj

wracanie na zawołanie

 wstań

zajmowanie pozycji nprzy nodze

 zostań

koncentracja uwagi na przewodniku

odsyłanie na miejsce

niepodejmowanie jedzenia na polecenie

 trening rezygnacji

prawidłowa i satysfakcjonująca zabawa z opiekunem

 sztuczki
 

 

W trakcie pracy z psem wykorzystywane są wyłącznie metody pozytywne, oparte na najnowszej wiedzy z zakresu etologii i psychologii zwierząt. Dzięki temu uczestnik kursu zdobędzie nie tylko umiejętność skutecznego szkolenia, ale również nauczy się dostosowywać je do potrzeb i możliwości własnego psa. Na życzenie uczestników kursu istnieje możliwość zorganizowania również zajęć teoretycznych. Kurs przeznaczony jest dla psów w każdym wieku i każdej rasy. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy opiekunowie psa.

Dowiedz się więcej o szkole

3male

Cena kursu to 600 zł.

Cena kurstu obejmuje udział w 12 zajęciach grupowych, szczegółowe opisy poszczególnych ćwiczeń z psem oraz materiały w formie elektroniczne dostarczane uczestnikom w trakcie trwania kursu.

Aby zgłosić chęć udziału wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Dodatkowe informacje możesz uzyskać pod numerem telefonu 605 996 510 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zajęcia odbywają się w naszym Centrum Szkoleniowym przy ul. Kolumny 39.

Cena kurstu obejmuje udział w 12 zajęciach grupowych oraz materiały dodatkowe w postaci szczegółowych opisów poszczególnych ćwiczeń z psem.

Serdecznie zapraszamy!:)

 

Najbliższe grupy szkolenia Więź i Współpraca:


Od grudnia do końca lutego w szkole nie ma zajęć grupowych. Kolejne grupy będą rozpoczynały zajęcia w marcu. Zimą zapraszamy na zajęcia indywidualne.

Uwaga - terminy rozpoczęcia kursów należy traktować orientacyjnie. Termin może ulec przesunięciu ze względu na pogodę.

Aby zapisać się na zajęcia wyślij formularz zgłoszeniowy. Po przesłaniu formularza, w ciągu 2 dni, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji miejsca. Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email skontaktuj się z nami aby upewnić się, że otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie. 

 

dbbbbbbbbbb b
a e
c f

 © 2019 www.behawiorysta.info, www.balu.com.pl, www.balu.pl all rights reserved.

Łódź - zoopsycholog, behawiorysta, trener psów.

Free images courtesy of FreeDigitalPhotos.net